Data publikacji: 2021-05-05, 9:11

Ilość wyświetleń: 338

Wiosenna akcja sprzątania gminy Pisz #czystyPisz


Odsłuchaj

Powrót
plakat promocyjny

Gmina Pisza zaprasza wszystkich mieszkańców, stowarzyszenia, sołtysów, radnych, szkoły, przedsiębiorców, grupy nieformalne oraz jednostki OSP na wspólne sprzątanie naszej gminy.

Akcja sprzątania #czystyPisz obejmie cztery soboty maja (8, 15, 22, 29). Dla wszystkich chętnych Urząd Miejski w Piszu przygotował worki do zbierania odpadów oraz rękawiczki ochronne. Wystarczy zadzwonić pod numer 87 424 12 33 i umówić się po ich odbiór. Zebrane odpady zgłaszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 7.15 – 15.15 pod tym samym numerem. Więcej informacji w sprawach organizacyjnych i promocyjnych akcji będzie można uzyskać pod numerem: 87 424 12 07.

Wspólne sprzątanie nie tylko przysłuży się naszej gminie ale też Mazurom. Zaśmiecona Kraina Wielkich Jezior Mazurskich to fakt, dlatego tą kampanią chcemy uwrażliwić mieszkańców oraz turystów na skalę problemu. Akcja #czystyPisz będzie również wspaniałą okazją, aby podczas wspólnego sprzątania podnieść swoją wiedzę na temat prawidłowej segregacji odpadów.

Przy okazji sprzątania rób zdjęcia, pisz relacje (forma dowolna) - koniecznie wpisując lokalizację. Przesyłaj je do nas na adres: pisz@home.pl w tytule wiadomości wpisując #czystyPisz. Podziel się również nimi ze znajomymi na Facebooku z dopiskiem #czystyPisz. Wszystkie zdjęcia i relacje będą opublikowane na oficjalnej stronie www.pisz.pl oraz na naszym www.facebook.com/GminaPisz

Na Wasze zdjęcia i relacje czekamy do 31.05.2021 r. Wysłanie zdjęć oznacza zgodę na ich wykorzystanie na potrzeby akcji #czystyPisz przez Urząd Miejski w Piszu.


Galeria zdjęć


Logotypy Unii Europejskiej, Rzeczpospolitej Polskiej oraz Warmii i Mazur