Data publikacji: 2023-11-06, 13:28

Ilość wyświetleń: 66

Recital Katarzyny Jamróz na muzealnej scenie


Odsłuchaj

Powrót

W piątek 10 listopada, w przededniu Narodowego Święta Niepodległości, Muzeum Ziemi Piskiej zaprasza na koncert pt. „Już nie zapomnisz mnie” w wykonaniu Katarzyny Jamróz. Początek spotkania o godz. 18. Wstęp wolny.

Obchody Narodowego Święta Niepodległości organizowane przez Muzeum Ziemi Piskiej zainauguruje wyjątkowy koncert. Zebrani usłyszą najsłynniejsze polskie piosenki w wykonaniu Katarzyny Jamróz. Aktorka od lat z powodzeniem występuje na scenie muzycznej, a na koncie ma także debiutancki tomik poezji pt. „Nieprzemyślenia”. Koncert, którego nazwa została zaczerpnięta od tytułu piosenki, będzie więc wokalno-poetyckim recitalem.

– Katarzyna Jamróz zaprezentuje doskonale znane utwory, które będzie można śpiewać wraz nią – mówi dr Aneta Karwowska, dyrektor Muzeum Ziemi Piskiej. – Wybrzmi także jej autorska poezja. Po spotkaniu będzie można porozmawiać z artystką, zrobić pamiątkowe zdjęcie czy nabyć jej tomik wierszy z autografem.

Koncert odbędzie się 10 listopada o godz. 18 w Muzeum Ziemi Piskiej. Wstęp jest wolny. Wydarzenie wpisuje się w miejskie uroczystości z okazji Narodowego Święta Niepodległości organizowane przez gminę Pisz.


Logotypy Unii Europejskiej, Rzeczpospolitej Polskiej oraz Warmii i Mazur