Data publikacji: 2023-05-22, 9:27

Ilość wyświetleń: 107

Sprawunki w dawnym sklepie


Odsłuchaj

Powrót

Muzeum Ziemi Piskiej zaprasza grupy szkolne do udziału w bezpłatnych zajęciach z okazji Dnia Dziecka. Uczniowie przeniosą się w czasy młodości swoich dziadków i zobaczą, jak wyglądały „Sprawunki w dawnym sklepie”.
Czy uginające się dzisiaj od produktów sklepowe półki zawsze wyglądały tak samo, czy nasi dziadkowie byli milionerami, w co pakowano sprzedawane wędliny – to tylko część pytań, na które odpowiedzi poznają uczestnicy specjalnych zajęć w Muzeum Ziemi Piskiej, organizowanych z okazji Dnia Dziecka pod tytułem „Sprawunki w dawnym sklepie”.
Te nieodległe czasy młode pokolenie poznaje z niedowierzaniem. W tej sferze naszego życia zaszły tak duże zmiany, że warto o nich mówić. Stąd pomysł na zaaranżowanie jednej z muzealnych sal na dawny sklep i zaproszenie do niej najmłodszych.
Udział w bezpłatnych zajęciach organizowanych 1 czerwca mogą wziąć grupy szkolne. Pierwsze spotkanie zaplanowano o godz. 9.30. Kolejne o godz. 10.30, 11.30 oraz 12.30. Obowiązują zgłoszenia pod numerem tel. 87 423 22 64.Udostępnij post:

Logotypy Unii Europejskiej, Rzeczpospolitej Polskiej oraz Warmii i Mazur