Data publikacji: 2024-06-17, 14:45

Liczba wyświetleń: 78

PISA- NAREW – szlak aktywnej turystyki wodnej


Odsłuchaj

Powrót

W czwartek 13.06.2024 r., w godz. 12:00-16:00 w siedzibie Urzędu Miejskiego w Piszu odbyły się konsultacje dot. przedsięwzięcia pn. „Pisa-Narew – szlak aktywnej turystyki wodnej.", na które zaprosili partnerzy projektu: Zarząd Województwa Podlaskiego, Zarząd Województwa Mazowieckiego oraz Zarząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

Podczas spotkania zaprezentowano ideę projektu oraz dyskutowano na temat wizji i możliwości komercjalizacji planowanego produktu turystycznego. Organizatorzy zebrali opinie i pomysły zgromadzonych gości. Proszono także o wypełnienie ankiety dotyczącej projektu, dostępnej na stronie podlaskie.eu: https://podlaskie.eu/st/formularz-konsultacji-spolecznych.html

Partnerzy projektu chcą poznać Państwa opinie, sugestie nt. projektowanego szlaku, udziału w systemie świadczenia usług i komercjalizacji w ramach tworzonego ponadregionalnego Produktu Turystycznego pn. „PISA- NAREW – szlak aktywnej turystyki wodnej”, co pozwoli na uwzględnienie lokalnych potrzeb i preferencji. Ankieta będzie aktywna do 5 lipca 2024 r.