Wtorek22.01.2019
0°C

Piknik Rodzinny na Placu Daszyńskiego

Spędzanie czasu z dziećmi jest jedynym sposobem na budowanie więzi z nimi. Wspólne chwile z rodzicami to podstawa w procesie kształtowania osobowości dziecka. Dzieci uwielbiają się bawić. Podczas wspólnej zabawy możemy wiele dowiedzieć się na temat naszego dziecka  i nierzadko jesteśmy zaskoczeni pomysłowością maluchów.             

To już tradycja, że na przełomie maja i czerwca mieszkańcy naszego województwa skupiają swoją uwagę na problematyce rodziny. Tegoroczne XX Warmińsko-Mazurskie Dni Rodziny odbywają się pod hasłem „Rodzina-Dom-Ojczyzna”. W ramach obchodów Dni Rodziny w naszym mieście Ośrodek Profilaktyki i Terapii w Piszu przy współpracy z Piskiem Domem Kultury przygotował atrakcje dedykowane rodzinom. 13 maja br. w godzinach od 1200 do 1800 rodzice mogli mile spędzić czas ze swoimi pociechami, a Plac Daszyńskiego przemienił się w kolorowy plac zabaw. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie: dmuchane zjeżdżalnie, trampoliny, kącik dla malucha, kącik artystyczny, tysiące klocków oraz gry interaktywne rozwijające wyobraźnię i refleks dziecka.

Organizatorzy zapewnili również pyszne naleśniki, ciepły pop-corn i słodką watę cukrową. Wszystko zupełnie za darmo. Piknik cieszył się ogromnym zainteresowaniem mieszkańców Pisza. W pikniku uczestniczyło ok. 3000 osób.

 
 
 

Wróć