Niedziela09.08.2020
0°C

Planujesz rozwój firmy? Masz innowacyjny pomysł? Przyjdź na spotkanie informacyjno-szkoleniowe

Prowadzisz swój biznes? Myślisz o jego rozwoju, a brakuje Ci środków? Jeśli tak, to zapraszamy w najbliższą środę (15 lipca) o godz. 10.00 do sali konferencyjnej (nr 15) Urzędu Miejskiego w Piszu. Odbędzie tam spotkanie informacyjno-szkoleniowe – Pożyczka Rozwojowa oraz Pożyczka Inwestycyjna oraz Pożyczka Płynnościowa dla MŚP oraz Start-upów”. Spotkanie, które poprowadzą Banku Gospodarstwa Krajowego, będzie składało się z dwóch części:

Część I – merytoryczna

Jeżeli jesteś właścicielem mikro, małej lub średniej firmy, lub założyłeś start-up, to idealnie! Podczas spotkania opowiemy Ci, z jakiego wsparcia możesz skorzystać i co na tym zyskasz. Dowiesz się, co możesz sfinansować dzięki pożyczkom unijnym i na co możesz przeznaczyć środki.

Część II – networkingowa

Druga część spotkania ma charakter warsztatowy, na której ekspert BGK opowie, jak złożyć wniosek, jakich dokumentów potrzebujesz, a także wyjaśni jak należy je poprawnie przygotować i do kogo należy się zwrócić.

Dlaczego warto wziąć udział w spotkaniu?

Udział w spotkaniach jest bezpłatny, a w zamian otrzymujesz praktyczną wiedzę na temat pożyczek unijnych – udzielanych na warunkach znacznie korzystniejszych niż rynkowe.
Dzięki pomocy eksperta BGK, z łatwością zapoznasz się z całą potrzebną dokumentacją.

Wróć